Vaba aja sisustamine talus ja lähiümbruses - Soesauna Talu

Vaba aja sisustamine talus ja lähiümbruses

Meie talus puhates on Teil mitmeid erinevaid võimalusi sisustada oma vaba aega aktiivsete, tervislike ja looduslähedaste tegevustega.

Söesauna Talus on võimalik käia saunas, turgutada end kümblustünnis, püüda puhtas vees kasvanud kala, teha lõket, ujuda tiigikeses ja puhtas õhus mõnusasti puhata.

Meie tervistav fitosaun pakub meeldivat lõõgastust. Fitosaun on seedripuust valmistatud kapsel, kus toimeks on ravimtaimedega rikastatud soe aur. Kasutame spetsiaalseid Siberist toodud ravimtaimesegusid. Pakkuda on viie erineva variandi vahel: taastav, tselluliidivastane, rahustav, osteokondroosi ja reumat leevendav ning hingamisteedele mõeldud segu. 

Olemas on mänguväljak lastele, batuut ning välilava kontsertide korraldamiseks. 

Tegevused Talu lähedal:

Kakerdaja raba

Väga lähedal asub Kakerdaja raba ning selles suur ja eriliselt pehme veega Kakerdi rabajärv. Rabasse on võimalik soovi korral tellida giid. Rabasse on paigaldatud looduse kaitsmiseks ja kuiva jala tagamiseks kena laudtee.

Valgehobusemäe vaatetorn

Valgehobusemägi on kõrgendik Järvamaal Albu vallas. Valgehobusemäe kõrgus on 106 m ning selle tipus asub vaatetorn, kust avaneb vaade üle Kõrvemaa.

 Ratsutamine

Söesauna Talust 16 km kaugusel asub Jäneda tall, kus soovijail võimalus hobustele porgandit pakkuda ning oma lemmikuga väike sõitki teha. Talli külastamine ainult etteteatamisel.