Tutvustus - Soesauna Talu

Tutvustus

Tere tulemast Soesauna tallu!

Pole saladus, et parim viis elujõu taastamiseks on eluslooduse maailm. Allikavee värskus, metsaürtide ja lillede aroom, rahu ja vaikus ravivad iga jõuetuse ja hingelise väsimuse.

Turismitalu “SOESAUNA TALU” pakub teile võimalust külastada seda imelist loodusmaailma. Talu lähiümbruses on kümneid kaitsealuseid järvi ja rikkalikud metsad, mõne kilomeetri kaugusel talust asub imekaunis Kakerdaja raba. See on madalakasvuliste okaspuudega põhjatundra maailm, mida sõltuvalt aastaajast ehivad jõhvikad ja pilvikud, haruldased taimeliigid; lillede värvid ja aroomid vapustavad hinge.

Saate nautida mitte ainult lõhnu – suvel ja sügisel on mets täis mitmesuguseid marju, lilli, maitsetaimi, seeni ja isegi sarapuupähkleid.

Taastumiseks ja lihtsalt lõõgastumiseks pakume teile erinevaid tegevusi ja ajaviidet: kalapüük, jalutuskäigud, pallimäng kuival maal või vees, ujumine, retk mööda laudteed läbi raba tervendava järve äärde.

Saate osaleda spetsiaalsete saunapeakatete valmistamise tundides, koguda tee jaoks ürte, veeta aega lõkke ääres istudes, šašlõkki valmistades, grillides või barbecue’d tehes.

Meil on valida erinevate köökide vahel: vene, eesti, gruusia, ukraina. Saate maitsta ka suitsukala.

Pärast jalutuskäike saate saunas leili võtta. (Tünnisaun on valmistatud ökomaterjalidest.) Seejärel saate end karastada jahedas tiigivees. Täielikuks lõõgastumiseks võite mõnuleda vabaõhu-mullivannis. Imetlege tähistaevast, kuulake lindude laulu ja öise metsa hääli.

Soome sauna sõpradele pakume saunamaja, mille terrassil on kümblustünn.

Ravimtaimedega fütosaun toob teile tagasi nooruse ja ilu.

Meie juures saate ka tähistada laste sünnipäevi ja muid tähtpäevi. Pakume kohta suvelaagriteks, firmaüritusteks, seminarideks ja koolitusteks. Seminare saab läbi viia nii siseruumides kui vabas õhus, looduses linnulaulu ja muude loodushäälte saatel.

Pole vaja tõestada, et puhkus on heaolu ja pika viljaka elu võti. Pikendage oma eluiga – puhake!